Potrzeba działania,
bierze się z pasji.

Produkujemy reklamy, spoty wizerunkowe, klipy muzyczne, filmy
w technice VR360 3D. Projektujemy i tworzymy aplikacje, strony
internetowe i oprawy wizualne.

Oddajemy do Waszej dyspozycji
nasze doświadczenie i talenty specjalistów z różnych dziedzin:
od kreatywnych i artystycznych, poprzez nowe media i technologie,
po doradztwo medialne.

Wszystkie potrzebne rozwiązania, narzędzia i technologie znajdziecie w jednym miejscu. Od podstaw realizujemy produkcje korporacyjne,
wizerunkowe i produktowe, spójne ze strategią komunikacji naszych klientów.

Nasz sposób sprawdzi się dotychczas w produkcjach m.in. dla największych marek w kraju, związanych zarówno z kapitałem prywatnym, jak i państwowym. Skuteczność naszej metody potwierdzają entuzjastyczne referencje i powracający Klienci.

10
lat na rynku
24h H
jeżeli dany projekt tego wymaga
CHODŹ!
daj się zaskoczyć ; )
100+
Zadowolonych Klientów

Wstęp wzbroniony

Działamy w miejscach niedostępnych dla „zwykłych” ekip filmowych. Nieobce nam są lotniska, elektrownie czy obiekty strategiczne. Produkując kampanię dla LS Airport Serivces odwiedziliśmy prawie wszystkie czynne lotniska cywilne w Polsce. Produkując spoty dla Ministerstwa Energii, tylko 3 z 10 lokacji, były lokacjami nie wymagającymi specjalnych uprawnień.

Bezproblemowo współpracujemy ze służbami ochrony. Nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa dotyczących działań na obszarach wyłączonych z powszechnego użytkowania.

Zapraszamy do współpracy!

Każdy projekt ma dla nas wymiar globalny. Nie myślimy odcinkowo, każdą kreację
osadzając w szerokim kontekście Waszej komunikacji.

Na rynku znani jesteśmy z nieszablonowego podejścia do projektu. Spodziewajcie się wszystkiego poza sztampą, nudą i monotonią. Uwielbiamy nowe technologie i pionierskie rozwiązania – sami takie tworzymy. Współtworzyliśmy pierwsze w Polsce filmy w wirtualnej rzeczywistości, tworzyliśmy nowoczesne stanowiska multimedialne, współtworzymy wystawy muzealne w całej Polsce.

Z satysfakcją i pasją podejmujemy nowatorskie wyzwania.

Pozostańmy w kontakcie